Kaan Yıldırım’dan Pınar Deniz’e: İyi ki varsın sevgilim

Son devrin en çok konuşulan oyuncularından Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de bir yerde sevgilisi Kaan Yıldırım ve dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. Basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti, kutlama öncesi sorulara cevap vermek için kameraların karşısına geçti.

“SÜRPRİZ YAPAMADILAR”

Çok memnun olduğunu lisana getiren hoş oyuncu, “Bana sürpriz yaptıklarını düşündüler ancak yapamadılar. Kaan meskenden ‘Sete gidiyorum’ diye çıkınca anladım bir şeyler olacağını. Dizideki ‘Avukat Ceylin’ üzere ince eleyip sık dokudum ve sürprizi evvelce anlamıştım zaten” diyerek kahkaha attı.

İkili, Pınar Deniz’in yeni yaşında sıhhat, memnunluk ve muvaffakiyet dolu bir yıl dilediklerini lisana getirdi.

“HEP GÜLELİM SEVGİLİM”

Heyecanın bir an olsun düşmediği senaryosuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Yargı’ dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, bugün 28 yaşına bastı. Kaan Yıldırım, sevgilisinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla kutladı.

Yakışıklı oyuncu, Pınar Deniz ile yer aldığı romantik ve eğlenceli karelere şu notu düştü:

Hep gül, daima gülelim. Uygun ki varsın, kaç yaşlara sevgilim.

“YARGI’YI PINAR’LA BİR ARADA İZLİYORUZ”

Soho House İstanbul’da gerçekleşen bir galada objektiflere yansıyan ünlü çiftten Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında şöyle konuşmuştu:

Aslında bana laf düşmez. Pınar ile Kaan’ın ikinci işleri. Çok yeterliler, çok seviliyorlar. Ben de Yargı’yı Pınar’la bir arada izlemeye başladım. Esasen çok düzgün senaryo, herkes çok uygun oynuyor. Pazar günleri birlikte izliyoruz.

“BİZ BİR BİÇİMDE GÖRÜŞÜRÜZ”

Pınar Deniz ise “İkiniz de çok ağır çalışıyorsunuz, aranızda hasret olacak mı?” sorusuna, “Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz. O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak hoş bir şey. O yüzden o da, ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan vakitleri aslında bir arada geçiriyoruz” cevabını vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir