Yerli otomobil TOGG ile THY arasında dev anlaşma

THY’den TOGG ile yapılan anlaşmaya ilişkin, ‘İş birliği yapmaktan memnunluk duyuyor ve bir prensip imza atarak Miles&Smiles üyelerimizin birinci defa TOGG iş birliği vesilesiyle uçuş harici statü mil kazanabilecekleri haberini vermekten memnuniyet duyuyoruz’ denildi.

THY ile Miles&Smiles programı kapsamında iş birliğine imza atan TOGG, program üyelerine mil ve statü milleri kazandırmanın seçeneklerini sunacak.

Anlaşma ile ilgili TOGG’dan yapılan açıklamaya nazaran, THY Miles&Smiles üyeleri, TOGG ekosisteminin kullanıcıya sunacağı navigasyon ya da e-cüzdan üzere tüm eser ve servisler üzerinden mil kazanabilecek. Kazanılan millerle üyeler ödül bilet alabilecek ya da Cash&Miles özelliği ile bilet satın alırken bilet meblağının bir kısmını milleriyle ödeyebilecek. TOGG kullanıcıları shopandmiles.com web sitesinden de alışveriş yapabilecek.

“KARAYOLUNDA STATÜ MİL KAZANDIRAN BİRİNCİ ŞİRKET OLACAĞIZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen TOGG Üst Seviye Yöneticisi Gürcan Karakaş, mutabakatın değerine değinerek şu sözleri kullandı:

“Akıllı cihazımızla birlikte oluşturduğumuz mobilite ekosisteminde kullanıcılarımıza kesintisiz bir tecrübe yaşatmayı hedefliyor, iş ortaklarımızla birlikte fırsatlar dünyamızı geliştiriyoruz. Yola çıktığımız birinci günden itibaren yanımızda olan dünya markamız THY ile Miles&Smiles programı kapsamında yeni bir iştirake adım atmaktan memnunluk duyuyoruz. Bu iş birliğiyle dünyada kullanıcılara karayolunda statü mil kazandıran birinci şirket olacağız. Miles&Smiles üyelerini mobilite ekosistemimizin sunacağı fırsatlarla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.”BİR UNSUR İMZA ATILDI

TOGG ile yapılan iş birliğinin uçuş harici bir dalda mil kazanma açısından bir birinci olduğunu belirtilen THY’den şu tabirler kaydedildi:

“Dünyanın en çok ülkesine uçan bayrak taşıyıcı havayolu olarak müşteri sadakat programımız Miles&Smiles ile bugün toplam 15 milyon üyeye, 200’den fazla program ortağına ulaşarak Türkiye’nin en büyük, Star Alliance üyeliğimiz ile de dünyanın en güçlü havayolu sadakat programlarından biri pozisyonuna ulaştık. Bizler bugüne kadar üyelerimize yalnızca uçuşları esnasında değil, hayatın her anında ayrıcalık ve avantajlar sunmayı hedefledik ve bu inancımızla bugün 13 farklı kesimde Miles&Smiles üyelerine ayrıcalık sunuyor, onların bu bölümlerden de mil kazanmalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren global teknoloji markası TOGG ile iş birliği yapmaktan memnunluk duyuyor ve bir unsur imza atarak Miles&Smiles üyelerimizin birinci defa TOGG iş birliği vesilesiyle uçuş harici statü mil kazanabilecekleri haberini vermekten memnuniyet duyuyoruz.”

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir